product 1 14pricelist1

Školní sportovní turnaj pro děti vyžaduje opravdu originální odměny. Placku na to

Pořádáte pro žáky sportovní klání napříč disciplínami a chcete, aby na své výsledky nikdy nezapomněli? Co dát těm, kteří se dostanou na bednu? Jak ocenit výkony těch nejlepších mezi nejlepšími? Zapomeňte na čokolády a dětské šampaňské, darujte jim něco, co nesní ani nevypijí a budou si to moci vystavit doma v pokojíčku.

Pohár za první místo

Ti opravdu nejlepší mohou dostat putovní pohár, který příští rok opět předají vítězi. Zároveň s ním můžete první místo odměnit také diplomem, který favoritům zůstane, a budou se s ním moci pochlubit. Vše vás vyjde na pár korun a radost dětí bude nekonečná. A třeba si na vás i po letech vzpomenou, až budou diplom s vaším podpisem ukazovat vlastním dětem. Aby zůstali favorité v kondici, přidejte jim k poháru či diplomu také něco malého na zub, ideálně košíček plný ovoce. Abyste podpořili týmového ducha, nechte je rozdělit se se spolužáky.

Medaile nebo placka?

I druhé a třetí místo vyžadují ocenění. V dnešní době můžete sehnat medaile z barevného kovu, který se podobá stříbru a bronzu. Navíc je můžete rozlišit různou barvou stužky a získat tak odměny pro vítěze různých sportovních disciplín. Medaile ale nemusí být jen z lesklého kovu. Můžete nechat vyrobit medaili pro každého účastníka s jeho jménem. Ta mu bude připomínat nejen den, který strávil soutěžením se spolužáky, ale také jeho dětská léta. A věřte tomu, že medaili z placky si většina dětí ponechá do dospělosti. Všechna tři bednová místa ale vyžadují i nějakou malou sladkost. Přece jen jsou vašimi sportovci děti. Myslete na to a opatřete každému nějakou drobnost, která mu zpestří den.

Návrh placky je jednoduchý

Placku určenou k zavěšení na krk můžete jednoduše nechat udělat na míru podle vašeho návrhu. Ten připravíte v jednoduchém online návrhovém prostředí, které zvládne obsloužit běžný uživatel počítače. Žádné nadstandardní znalosti počítačové grafiky tedy nepotřebujete. Zvolíte si velikost placky, její podkladovou barvu, přidáte text, který na ní má být vložen. Můžete jej doplnit o obrázky či všelijak pokroutit. Návrh je čistě záležitostí vaší fantazie. A pak již jen doplníte počet kusů k výrobě a potvrdíte objednávku. Výroba placek je závislá na počtu jejich objednaných kusů, ale obvykle je velmi rychlá. Za pár dní se tak budete moci těšit na vaši dodávku placek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup