Jak vratit outdoorovemu obleceni jeho puvodni vlastnosti

Jak vrátit outdoorovému oblečení jeho původní vlastnosti?

Outdoorové oblečení vás má především chránit před deštěm a dalšími nepříznivými vlivy počasí. Jak ale staršímu oblečení navrátit jeho schopnosti?

Impregnace na oděvy je vhodná i v případě, že jste si daný oděv zrovna pořídili. některé bunkdy jsou sice impregnované z výroby, i přesto je dobré jim ještě trošku pomoci. A v tomto článku vám ukážeme, proč byste to měli udělat.

Proč ztráci svoje vlastnosti?

Základní schopností každého outdoorového oblečení je udržet jeho nositele v suchu. I velice kvalitní bundy, které jste zakoupili teprve nedávno, ale velice brzo mohou přestat plnit svoji funkci. A nebojte se, není to nic, kvůli čemu byste měli jít oblečení reklamovat (ve většině případů). Jedná se o běžný jev, se kterým je nutné se smířit.

Zejména při každodenním nošení si brzy všimnete, že vaše outdoorové oblečení ztráci svoje proklamované vlastnosti. To je ale tím, že lidské tělo při pohybu nevylučuje pouze vodu, ale také soli a tuky. Ve spojení s náporem dešťové vody zvenčí a agresivitou těchto látek postupně membránu vaší bundy nebo jiného oblečení znečišťují a zhoršují tak jeho schopnost odolávat nepříznivému počasí.

Jak to napravit?

Vrátit oblečení jeho původní schopnosti přitom není vůbec těžké. Stačí vám kvalitní impregnace na outdoor oděvy, kterou následně aplikujete na vaše oblečení a máte vyhráno. Jak ale vybrat co nejlepší výrobek, který vám vydrží dostatečně dlouhou dobu? Vybírejte především podle typu samotné impregnace.

Na trhu narazíte zpravidla na dva typi impregnací – impregnaci do pračky a nano sprej. Impregnace do pračky se jednoduše aplikuje. Nasypete ji společně s oblečením do pračky a zbytek práce necháte odvést vířící vodu. Mějte ale na paměti, že tato metoda není příliš účinná. Sáhněte proto raději po spreji. Ten sice budete muset aplikovat sami, na druhou stranu vám ale poskytne mnohem lepší vlastnosti a také delší životnost. Tak například impregnace ve spreji z Eshop.Inproducts.cz vydrží i několik týdnů a přežije i desítky pracích cyklů. Což je rozhodně skvělé a pohodlné zároveň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup