184173553 1 small

Firemní teambuilding: zkuste hru, která bude všechny bavit

Každá firma potřebuje trochu jiný teambuilding. Občas je to spíš forma uvolnění a odměny. Někdy je na prvním místě vzdělávání. Nebo budování loajality. A vztahů.

Proto tak dobře fungují firemní teambuldingy na míru. Zkuste to tentokrát ve formě únikové hry na míru vaší firmě.

Proč bude únikovka jako firemní teambulding úspěch?

  1. Trénuje spolupráci

Náročné úkoly vyřeší jen týmy, které zvládnou spolupráci a komunikaci. Přesně tak, jako to obvykle bývá i v životě každé firmy. A určitě je lepší tyhle věci trénovat na hře než na důležitém klientovi…

  1. Únikovky má každý rád

Únikové hry jsou moderní fenomén. Lidé za ně platí, hrají je ve svém volnu, mají je rádi. Když jim věnujete skvělou únikovku zdarma jako firemní teambuilding, určitě budou nadšení.

  1. Posilují kreativitu a logiku

Hry jsou plné úkolů a záludných problémů. Jejich úspěšné vyřešení vyžaduje notnou dávku logiky a kreativity. A to jsou vlastnosti, které u svých zaměstnanců rozhodně chcete.

  1. Využijete je i jinak

Venkovní únikové hry nemusí být jen o firemním teambuldingu. Skvěle se hodí i jako forma školení, příprava na nový projekt, nebo třeba zábava pro firemní partnery. Možností je celá řada.

  1. Bude to stát za to

Pokud si necháte vytvořit firemní teambuilding na míru od Hunter Games, můžete se těšit na promyšlený příběh plný zvratů a zajímavých zápletek. Příběh může být přímo o vaší firmě, můžou v něm být i vaše firemní vtípky a historie, slang, filozofie. Možností je spousta a výsledkem bude opravdu epické dobrodružství, na které vaši zaměstnanci hned tak nezapomenou.

Jak firemní teambulding na míru zařídit?

Stačí se obrátit na firmu Hunter Games. Rozmyslete si, kde chcete, aby se vaše hra odehrávala. Dělají únikové hry v Praze i kdekoliv jinde. Pokud máte jakékoliv přání k ději nebo zaměření teambuildingu, stačí si povědět.

A pak už se jen můžete těšit na fenomenální únikovou hru, která všechny nadchne a vaší firmě přinese ideální výsledky.

Tak zkuste firemní teambulding ve formě únikovky na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup