Zubní ordinace Praha

Jen stěží si dovedete představit Váš sportovního stylu a jídelníček máte sestaven podle nejzdravějších pravidel, avšak máte pocit, jako by Vám na Vaší vitální vizáži čáru přes rozpočet dělaly starosti s Vaším chrupem? Obraťte se na Prague Dental Clinic, která poskytuje v oblasti stomatologie svým pacientům tu nejkvalitnější péči.

Zubní ordinace Praha se nachází v centru staré Prahy jen několik málo metrů od Staroměstského náměstí. Navštívit ji můžete v jakýkoliv pracovní den a po předchozí domluvě také o víkendu. Prague Dental ClinicNabízí komplexní stomatologickou péči zejména zaměřenou na estetickou stomatologii. Lékaři této dentální kliniky používají pouze ty nejosvědčenější metody a nejmodernější zařízení. Při sportování často může dojít ke zraněním, které mohou mít za následek vypadnutí zubu. S těmito potížemi se potýkají zejména hokejisté, avšak také jiná sportovní odvětví mohou být svým způsobem nebezpečná.Dentální klinika Prague Dental Clinic řeší tyto stomatologické potíže pomocí zubních implantátů, které jsou vyhotoveny z titanových šroubů a které úspěšně nahrazují kořeny zubů. Více informací o tomto zákroku najdete také na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/implantologie/.

Titanové šrouby se ošetří protetickými pracemi, při nichž lze užít korunky, můstky nebo protézy. Prague Dental Clinic používá kvalitní zubní implantáty značky Straumann, Replace a Nobel Biocare. Tyto zubní implantáty se používají při ztrátě jednoho nebo více zubů. Uplatnění nachází také při rekonstrukci celé čelisti. Pro dokonalé zavedení zubních implantátů Prague Dental Clinic používá Nobel Guide implantologicý systém. Tato metoda minimalizuje nejen chirurgický zákrok, ale také výrazně redukuje bolesti po operaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup