DeLonghi DLS C002 vodní filtr do kávovaru

Jaké způsoby filtrace vody nabízí současný trh?

Zadáte-li si do Googlu pojem filtrace vody, vyskočí na vás nepřeberné množství metod a způsobů filtrace této životadárné tekutiny. Nad některými zůstanete jen nevěřícně kroutit, nad jinými se spíše pozastavíte a některé vám možná dokonce budou dávat smysl a budete mít chuť je vyzkoušet.

Jaké máte možnosti jako zatvrzelý ekologický aktivista?

Máte-li rádi přírodu a nechcete ji svým životem příliš ničit, možná budete slyšet na filtraci vody prostřednictvím přírodního nerostu šungitu. V tomto případě jde vlastně o specifickou formu uhlíku, která má údajně schopnosti absorbovat z vody škodlivé látky a naopak do ní přidávat tělu prospěšné stopové a makroprvky. Není zřejmé, zda byla účinnost tohoto nerostu na filtraci vody vědecky prokázána, nicméně jisté je jedno. K ošetření vody potřebuje šungit až desítky hodin, což není nic pro moderního člověka uspěchané doby.

Filtrační konvice jsou rychlým a moderním řešením

Ekologicky zaměřeného člověka, který nechce neustále čekat, ale potěší také filtrační konvice založené na filtraci kohoutkové vody prostřednictvím aktivního uhlíku. Mezi jejich nesporné přednosti patří především rychlost. Voda je filtrována již v okamžiku nalévání, tedy průchodu skrz filtrační patronu. Na nic tedy nečekáte a rovnou se můžete napít. Využijete je v domácnosti i v kanceláři. Jejich praktickou alternativou na cesty jsou filtrační láhve, které si můžete díky jejich malým rozměrům sbalit i do batohu na záda či dámské kabelky.

Pořizujete si nový kávovar? Pak jedině s vodním filtrem!

Některá zařízení již filtrem na vodu disponují. Mezi ně patří například velkoobjemové výdejníky vody do kanceláří, dvoudveřové americké lednice nebo domácí kávovary. Tato všechna zařízení dokážou připravit dokonale čistou vodu zbavenou všech nečistot pro přímý konzum, ale i pro přípravu nápojů. Jedinou a zcela zásadní podmínkou jejich správné funkce je pravidelná výměna filtrační patrony, díky níž budete mít jistotu, že vaše voda neobsahuje žádné zdraví nebezpečné kontaminanty, jako například těžké kovy, pesticidy či chlorovou pachuť. Vodní filtry v kávovarech slouží také jako prevence před usazováním vodního kamene, který dokáže kávovar velice rychle zničit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup