Chlorella 200 tablet 100g

Chlorella je skvělým regeneračním prostředkem pro všechny, kteří se zotavují z onkologického onemocnění

O pozitivních účincích chlorelly bylo zveřejněno již mnoho informací. K tomu nejzajímavějšímu ale patří složky obsažené v její biomase, díky kterým se stává opravdu unikátní rostlinou. O které jde?

Chlorella růstový faktor podporuje nejen růst, ale i rychlou regeneraci

Chlorella je vyhledávána především pro svoji trochu tajemnou složku nazvanou „chlorella růstový faktor“. Ten je opravdu unikátní. V některých případech se může ukrývat také pod označením CFG. O co vlastně jde? Máme na mysli unikátní extrakt z této řasy, který obsahuje směs aminokyselin, minerálů, vitamínů a především DNA a RNA. Celá řada dalších složek a jejich účinků však dosud nebyla objevena. Růstový faktor podporuje rychlý vývin mladého a dětského organismu, a jestliže chlorellu užívají dospělí, má vliv na vybudování silného imunitního systému. Ten souvisí s intenzivní léčivou schopností, která se projevuje zejména u organismu, který má za sebou lékařské zákroky, při nichž byl vystaven nějakému typu záření. Jde tedy zejména o uzdravené onkologické pacienty či osoby vyžadující intenzivní léčbu povrchových zranění jako například popálenin, různých ekzémů, bércových vředů, ale i dalších kožních onemocnění vyžadujících dlouhou a náročnou léčbu.

Chlorella je unikátní i díky vysokému obsahu chlorofylu

O tom je známo, že jde o pigment obsažený v zelených rostlinách. Méně se možná ale ví o jeho pozitivním působení na lidské zdraví. Chlorofyl má totiž silné absorpční vlastnosti, díky nimž přijímá v průběhu fotosyntézy energii ze slunečního záření, kterou dále využívá k produkci kyslíku a cukrů. V lidském těle chlorofyl redukuje vznik zánětů a otoků a reguluje činnost trávicí soustavy. Má pozitivní vliv na funkci žlučníku, slinivky a tenkého střeva. Celkově pozitivně reguluje také lidskou vitalitu a hormonální vyrovnanost. Superpotravina chlorella je jednou z rostlin, které se právě pro extrémně vysoký obsah zeleného barviva konzumují.

Praktické tablety budete mít vždy při sobě

V jaké podobě lze chlorellu užívat? Rozhodně ji nepěstujte sami doma, úspěchu byste se pravděpodobně nedočkali. Mnohem praktičtější je pořídit si chlorellu v tabletách, které se lisují z rozemletého prášku. Ty si můžete vzít sebou do kabelky nebo příručního zavazadla a kdykoliv je potřeba vzít si svoji dávku energie a vitality.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup