termovize

Udělejte si pohyb v noci trochu zajímavější

Rádi sportujete v noci venku s čelovkou na hlavě nebo se jen tak oddáváte pohybovým aktivitám libovolného typu? Pak je zřejmé, že tma pro vás bude asi trochu omezujícím elementem. Tomu tak ale nemusí být, když zvolíte ten správný doplněk. A nutno podotknout, že máte na výběr. Jednou z možností je termovize či noční vidění.

Termovize – trochu jiný pohled do tmy

Jestliže chcete vyzkoušet něco nového, pak to bude termovize. Ta slouží primárně k zobrazení tepelných zdrojů ve vašem okolí. To znamená, že nepracuje se zbytkovým světlem, a přesto je schopna podávat velice kvalitní obraz. Stačí jeden pohled, a i ve tmě budete mít jistotu, že jste na louce nebo v lese sami.

termovize

Ne nadarmo je termovize silnou zbraní především myslivců, kteří tímto způsobem dokáží ve tmě vystopovat zvíře. Na druhou stranu, za termovizi si určitě připlatíte, protože je obvykle vybavena pokročilými technologiemi zobrazení. Kromě ní však na trhu existuje cenově dostupnější alternativa.

Noční vidění ve třech variantách

Ano, jak asi správně tušíte, na mysli máme noční vidění. Právě to využívá zbytkového světla v okolí, respektive z hvězd a měsíce. Díky tomu můžete na zeleném podkladu krásně pozorovat vše co je kolem vás. Jednoduše se při dané pohybové aktivitě stanete nedílnou součástí prostředí, aniž byste o sobě dávali vědět jakýmkoliv světlem.

Noční vidění totiž není doménou jen zásahových jednotek a myslivců, jak by si mohl, kdo myslet. Hojně využíváno je také v rámci turistiky. Stačí abyste si zvolili produkt, který bude vašim potřebám vyhovovat nejvíce. Ať už je to noční vidění monokulární, binokulární nebo dáte přednost digitálnímu nočnímu vidění. S každým výsledkem budete jistě nadmíru spokojeni.

Termovize a noční vidění se mohou stát doplňky vašich nočních aktivit, s nimiž si užijete spoustu neomezené zábavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup