Co přináší noční vidění a termovize?

Kdo by si kdy představil, že jednou se nám dostane možnosti vidět také v noci. Když vznikly tyto technologie, byla to výsada pouze vojenských složek a boháčů. Dnes si takový přístroje může koupit i obyčejný člověk, který rád pozoruje přírodu v její noční atmosféře. Výjimkou pochopitelně nejsou ani myslivci, jimž se taková zařízení hodí při lovu.

Zvolte si vhodné noční vidění

Pokud začneme nejprve nočním viděním, je důležité zmínit, že tento produkt pracuje se zbytkovým světlem. Podle účelu užití nabízí možnost výběru mezi monokulárním nočním viděním a binokulárním nočním viděním. Jednoduše záleží na tom, jestli do nočního vidění chcete hledět pouze jedním okem nebo oběma.

S nočním viděním souvisí i použitá technologie. Dnes si budete vybírat z níže uvedených variant.

  • Noční vidění první generace
  • Noční vidění druhé generace
  • Digitální noční vidění značky Pulsar

Tento způsob vidění v noci však není jediný. Využít můžete ještě jednu ověřenou techniku, s níž uvidíte vše živé před vámi.

Vyzkoušejte možnosti termovize

Někteří už možná trochu tuší, že naším dalším tématem bude termovize. Kompaktní a lehký přístroj, který vám v hledáčku zobrazí vše živé, respektive to, co vyzařuje teplo. Jsou to lidé nebo zvířata. I zde lze hovořit o značném uplatnění především u myslivců a lovců divoké zvěře. S pomocí termovize se vám dostane dokonalého a ostrého obrazu na displeji, jež vás nebude oslňovat. Většina dostupných produktů je navíc úsporná.

Podlehněte kouzlu novodobých technologických hraček, které vychází z klasických dalekohledů a přináší mnohé navíc. Dnes tento segment produktů jistě není žádným tabu, protože je cenově dostupný při zachování vysoké kvality zpracování. Najděte si toho správného dodavatele nočního vidění nebo termovize a budete spokojeni. Minimálně okusíte něco hodně zajímavého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup