Česká pevnost Boyard

Patříte mezi vášnivé fanoušky pevnost Boyard a nenecháte si ujít jediný díl této světově rozšířené hry? Nyní si můžete sami vyzkoušet být součástí takové hry. Díky Firmě na zážitky si můžete vyzkoušet hry z české pevnosti Boyard. Česká pevnost Boyard se nachází ve Středočeském kraji a najít ji můžete také pod názvem TEPfaktor. Soutěž je motivována filmem Piráti z Karibiku.

Ve hře si budete moci vyzkoušet Vši odvahu, vytrvalosti i souhru v týmu. Součástí české pevnosti Boyard je dvacet jedna úkolů, které budete muset splnit, abyste se dostali do cíle této oblíbené hry. Zapotřebí bude dobrá fyzička i logické myšlení. Dostanete-li se úspěšně do cíle, čeká na Vás odměna v podobě odpočinku na zastřešené pláži s barem.

kulicky-mala-52b80b155ed5f_305x225

Česká pevnost Boyard je ideální cestou k dobrodružství, třebaže zrovna nekamarádíte s pavouky. Česká pevnost Boyard si klade za cíl především pobavit a odnést si z této hry co nejvíce příjemných zážitků. To vše budete moci zažít během dvě a půl hodiny. Více informací k české pevnost Boyard najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard. Firma na zážitky připravuje ovšem také spoustu jiných příležitostí k nezapomenutelným zážitkům. Pro muže, kteří si nedovedou představit svůj volný čas bez adrenalinu, je připravena jízda Hummerem.

U Firmy na zážitky najdete také celou řadu typů na vánoční dárky i na dárky k narozeninám a jiným příležitostem. Odpočinout si můžete například při thajské masáži nebo čokoládové masáži. Bolesti zad se můžete úspěšně zbavit při masáži lávovými kameny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup