Cyklistické brašny a oblečení na kolo

Funkční sportovní oděvy dodají teplotní komfort, cyklo brašny na kolo zase uleví vašim zádům. Čtěte o doplňcích pro cyklistiku, které ji dělají ještě přívětivější.

Je fajn obklopovat se užitečnými a kvalitními věcmi. Lépe se nám s nimi žije, baví nás je používat a dělají nám radost. Pro kvalitní doplňky a výbavu pro namáhavé činnosti, hobby a sport, to platí obzvláště, protože nám svým praktickým přínosem pomáhají zvládat zvýšenou míru diskomfortu a snížit pocit nepohodlí.

Funkční cyklo oděv pro větší pohodlí

K tomu, abychom se při šlapání do pedálů cítili dobře celý den, potřebujeme na sobě mít kvalitní funkční sportovní oblečení, které bylo fyzickou námahu přímo vyvinuto. Bavlna je skvělý a příjemný přírodní materiál, na sport je však úplně nevhodná. Tím, že absorbuje vlhkost a jen pomalu schne, dokáže zajistit nepříjemné podmínky na docela dlouhou dobu. Proto, pokud trváte na bavlněném tričku, mělo by být až na vrchu jako poslední vrstva.

Rozhodně se vyplatí investovat do inteligentního funkčního spodního prádla a první vrstvy oblečení. Chytré tkaniny odvádí vlhkost membránou pryč od těla na povrch textilie a udržují nás v suchu a komfortu.

I když to nevypadá na špatné počasí, je vždy rozumné s sebou mít pláštěnku i tenkou větrovku, které zase fungují obrácené – nepustí mokro svrchu dovnitř a nenechají nás prochladnout profouknutím.

Cyklo brašny na kolo

cyklobrašnaVozit s sebou na zádech celý den batoh je tak trochu zbytečné, když existuje pohodlnější řešení. Brašna malých rozměrů k uchycení na rám kola nebo podsedlová brašna na bicyklu nijak nepřekáží a může být na kole uchycena na stálo. Kdykoli tak budete potřebovat dotáhnout nějaký šroubek nebo vyměnit duši při defektu, nářadí bude na svém místě a vždy při ruce.

Praktická brašnička připevněná na řídítkách vám pohlídá nezbytné nutnosti, jako jsou doklady, telefon, peníze nebo foťák. Tyto brašny navíc mívají na vrchu transparentní nepromokavou kapsu pro uložení smartphonu nebo GPS navigace, takže můžete mít trasu celou dobu na očích i když prší. Na trhu je k mání spousta různých typů a velikostí, a tak není problém pořídit brašnu ideálních rozměrů tak akorát na vše, co s sebou pokaždé běžně vozíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup