Blížící se Mistrovství světa v hokeji 2013

Patříte mezi fanoušky zimních sportů a především hokeje? Mezi nadšence ledové plochy, kteří s potěšením sledují jakýkoliv důležitý zápas daného ročníku? Potom vás jistě zaujme ten nejzásadnější šampionát, který Českou republiku čeká v tomto roce. Je to samozřejmě Mistrovství světa v hokeji 2013. Sportovní událost, která se bude odehrávat v obdobném duchu, jako loni.

Hostitelem všech šestnácti týmů bude tedy opět Finsko a Švédsko, kde se bude hrát již 77. ročník tohoto šampionátu. Poutavého a napínavého souboje, který na několik dnů stmelí národ České republiky dohromady.

Atraktivní program MS v hokeji 2013

Pokud si budete chtít dopřávat co nejaktuálnějších a nejzajímavějších informací s tohoto hokejového klání, měli byste si poznamenat důležitou adresu internetového portálu, kterou je projekt ms-v-hokeji.cz. Právě zde budete moci v pravidelných intervalech očekávat vše podstatné, co proběhne v rámci mistrovství světa 2013.

Již nyní vám je předložen MS v hokeji 2013 program, který předesílá rozpis zápasů jednotlivých týmů. Startovním dnem, respektive naším prvním utkáním bude pátek 3. 5., odkdy se budou psát paměti dalšího šampionátu České republiky. Zhlédnout samozřejmě můžete přehlednou tabulku jednotlivých týmů, která se bude s vývojem zápasů aktualizovat. Chybět však nebude ani MS v hokeji 2013 sestava národního mužstva, které nás bude reprezentovat na tomto světovém turnaji.

Nenechte si ujít ani okamžik kvalitního a dech beroucího hokeje, jež se bude odehrávat ve Stockholmu a Helsinkách. Propadně alespoň na krátký čas bujaré atmosféře, zaťatým pěstím a fanouškovskému skandování. Mistrovství světa v hokeji 2013 se blíží již nezadržitelnými mílovými kroky, proto sledujte výše uvedený portál, aby vám nic důležitého neuniklo. Žádný výsledek, ani žádný gól.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup