Nemůžete se dočkat miminka? Pomozte si astaxanthinem

Neplodnost je palčivým problémem současnosti. Až 15 % párů má potíže s početím. A na vině nejsou pouze překážky na straně žen, ale stále častěji i u mužů. Muži v Evropě jsou vystaveni vytrvalému a silnému úbytku spermií. „Od roku 1973 do roku 2011 se počet spermií v mililitru spermatu mužů propadl o 52,4 procenta,” uvádí odborná izraelská studie zveřejněná v magazínu Human Reproduction Update. Ovšem to všechno by se teď mohlo obrátit k lepšímu.

Astaxanthin může pomoct s početím

Podle nejnovější belgické studie provedené ve Fakultní nemocnici v Gentu bylo zjištěno, že přírodní antioxidant astaxanthin může pomoci při léčbě neplodnosti u mužů. V rámci studie bylo pozorováno po dobu 3 měsíců 30 mužů, kteří mají problémy se svou partnerkou s početím. A výsledky jsou více než povzbudivé.

Astaxanthin je řešením

Studie naznačuje pozitivní účinek astaxanthinu na aktivitu spermatu. Po třech měsících užívání astaxanthinu došlo k navýšení množství početí až o 54,5 % oproti mužům, kteří užívali pouze placebo. Z toho vyplývá jediné – právě král karotenoidů může do budoucna pomoct vyřešit problémy jak s početím, tak i s neplodností u mužů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup