Nove moznosti pro pacienty zavisle na plicni ventilaci nebo parenteralni vyzive

Nové možnosti pro pacienty závislé na plicní ventilaci nebo parenterální výživě

Také jste měli pocit, že agentury domácí zdravotní péče zajistí tak maximálně převazy ran nebo aplikaci injekcí? Tak tomu už ale dávno není. Doba pokročila a domácí zdravotní péči může využívat mnoho pacientů, u nichž bychom si to ještě před pár lety vůbec nedokázali představit. Jak moc pomáhá domácí prostředí psychice pacientů, je asi více než zřejmé. A pacienti, kteří stonají doma, nejsou vystaveni riziku nemocničních nákaz, které se bohužel přes všechna opatření v nemocnicích stále vyskytují.

Agentury pro domácí zdravotní péči musí splňovat kritéria na vzdělání zdravotních sester, lékařů a samozřejmě mít patřičné vybavení. Potom ale mohou poskytovat i náročné a specifické úkony jako je třeba parenterální výživa nebo domácí umělá plicní ventilace.

Pro poskytování domácí umělé plicní ventilace proběhl pod Všeobecnou zdravotní pojišťovnou pilotní projekt. Tohoto projektu se od samého začátku účastnila i pražská agentura ProCare Medical, která měla ve své péči pacienty závislé na ventilátoru. Tento projekt umožnil pacientům závislým na ventilaci, aby mohli z nemocnic odejít domů. Být u svých blízkých a v příjemném domácím prostředí. V rámci DUPV se specializované agentury postarají o dospělé i o děti.

Agentura ProCare Medical však není zaměřena pouze na DUPV či parenterální výživu. Svým klientům poskytuje komplexní domácí zdravotní péči, a nyní i převozy plně vybavenými sanitkami. Jejich pobočky naleznete nejen v Praze, ale také v Brandýse nad Labem, v Hradci Králové a v Liberci. Snaží se být svým klientům stále blíž a blíž a zajišťovat takové služby, jaké pacienti potřebují. Aby mohly být služby domácí zdravotní péče hrazeny ze zdravotního pojištění, je třeba, aby je předepsal ošetřující lékař. ProCare Medical má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami právě proto, aby domácí zdravotní péče byla dostupná co nejvíce pacientům. Více podrobností naleznete na webových stránkách www.procare.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup