Domaci zdravotni pece to nejsou jen prevazy ran

Domácí zdravotní péče, to nejsou jen převazy ran

Mnozí si domácí zdravotní péči spojí pouze s převazy ran, maximálně tak s aplikacemi injekcí či odběrem krve. V dnešní době ale specializované agentury poskytují víceméně komplexní zdravotní péči, kdy zajistí velmi náročné úkony, mezi něž patří i domácí umělá plicní ventilace či domácí parenterální výživa. Domácí zdravotní péči však indikuje ošetřující lékař pacienta. Ten rozhoduje, zda stav pacienta umožňuje, aby stonal v domácím prostředí a také předepisuje, co vše musí zdravotní péče zahrnovat.

Pod záštitou Všeobecné zdravotní pojišťovny úspěšně proběhl projekt pro zavedení domácí umělé plicní ventilace. Pacienti závislí na ventilátoru, kteří nemají přidružené zdravotní problémy tak mohou zůstávat v domácím prostředí. Agentury dostály velmi náročným požadavkům, co se týče specializace, vzdělání i potřebné praxe. Domácí umělou plicní ventilaci je tak nyní možné realizovat pro mnohem více pacientů.

Parenterální výživa byla také jedním z důvodů, proč museli pacienti zůstávat v nemocnici, i když jinak to jejich zdravotní stav nevyžadoval. V současné době se stačí domluvit s ošetřujícím lékařem a vyhledat specializovanou agenturu domácí zdravotní péče, která domácí parenterální výživu poskytuje.

Agentura ProCare Medical je leadrem v oblasti domácí zdravotní péče, účastnila se pilotních projektů pro zavádění specializovaných služeb a nyní poskytuje velmi širokou nabídku. Má stabilní a zkušený tým profesionálů a pobočky v Praze, v Liberci, v Hradci Králové a v Brandýse nad Labem. Poskytují nejen zmíněnou domácí umělou plicní ventilaci a parenterální výživu, ale zajišťují i převozy plně vybavenou sanitkou, domácí fyzioterapii a mnoho dalšího. Veškeré informace naleznete přehledně na www.procare.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup