Sportovním akcím dominují sportovní trofeje

Jestliže uslyšíte slovo trofej, určitě si vybavíte ty trofeje, které jsou spojeny s nejrůznějšími sportovními akcemi. V tomto případě jsou tato ocenění udělována těm sportovcům nebo sportovkyním, kteří v dané sportovní události předvedli ty nejlepší výkony. Obecně však trofeje mají být předměty, které vám budou připomínat nějakou akci, které jste se v minulosti zúčastnili. Trofejí se například označují i části úlovku, kupříkladu paroží, které získali myslivci na lovu.

Sportovní trofeje zahrnují celou řadu předmětů. Nejčastěji udělovanými jsou nejspíš medaile nebo sportovní poháry. Mimo tyto dva typy sportovních trofejí jsou také často poptávanými například diplomy, figurky, talíře, skleněné trofeje či talíře a plakety.

Jako již bylo zmíněno, nejčastěji poptávanými trofejemi jsou sportovní poháry. Nejčastěji se dělí do tří kategorií, ve kterých jsou rozřazeny podle velikosti, ceny a také podle celkové propracovanosti poháru. V první kategorii, zvané poháry ekonomické, naleznete takové trofeje, které mají nejnižší cenu a nejmenší rozměry. Bývají zpravidla udělovány na takových akcích, které mají neoficiální charakter. Ekonomické poháry jsou připevněny buď na dřevěném, nebo mramorovém podstavci. Druhou skupinu tvoří poháry standard. V porovnání s poháry ekonomy mají tyto trofeje vyšší cenu a větší velikost. Tyto poháry jsou udělovány na oficiálních akcích nejrůznějšího druhu. Jsou zhotoveny z více kvalitních materiálů jak ekonomické poháry, a jsou připevněny k mramorovému podstavci. Třetí skupinou jsou poháry luxusní. Pořizují je ti, kteří organizují speciální a významné sportovní události. Vyznačují se opravdu důkladným a detailním zpracováním a vysokou kvalitou materiálu, z kterého jsou zhotoveny. Ke každému sportovnímu poháru je možné dokoupit pokličku a emblém, a je možné ho zakoupit ve zlatém, stříbrném nebo bronzovém provedení.

Kromě sportovních pohárů se také často udělují medaile. Ty je možné zakoupit také ve třech barevných odstínech a vyrábí se v různých rozměrech. Neměla by chybět ani stuha, na které je medaile zavěšena. Tu si můžete buď objednat v provedení trikolora, nebo si můžete zakoupit takzvanou speciální stuhu, která je vyrobena podle vašich požadavků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup