Dárky pro fotbalové příznivce

Až budete shánět dárek pro kamaráda, kolegu v práci nebo pro své děti, vzpomeňte si na e-shop www.darkyahracky.cz. Najdete tam rozsáhlý sortiment dárků pro kluky a chlapy, zkrátka pro všechny fotbalové příznivce. V nabídce e-shopu najdete v jednotlivých odděleních licencované produkty, tzv. merchandising, světových fotbalových klubů jako jsou FC Barcelona, Real Madrid, z anglické Premier League Chelsea FC, Manchester United FC, Arsenal FC, Liverpool FC, West Ham United FC, Aston Villa FC nebo Totteham Hotspur FC.
Při vybírání dárku samozřejmě záleží na věku obdarovaného a také na příležitosti, ke které dárek sháníte. Když to bude dárek k narozeninám, nezapomeňte na blahopřání v barvách vybraného klubu. Prodává se obvykle několik typů blahopřání – obyčejná kartička nebo hrací blahopřání, které po otevření zahraje hymnu klubu nebo referén skandujícího publika, nebo také vyskakovací blahopřání, kdy se po otevření ze složené placaté kartičky vmžiku postaví celý stadion vybraného fotbalového klubu.
Jako luxusní dárek pro pány můžete vybrat například kravatu – ať už z polyesteru nebo hedvábnou. U některých klubů je v nabídce vícero barevných vzorů a variant. Všechny kravaty jsou obvykle velice decentní a logo (znak) klubu je proveden velice hezky. S takovou fotbalovou kravatou není problém chodit do práce, ale i do společnosti. Hledáte-li naopak dárek čistě na doma, můžete zvolit třeba domácí papuče – prostě chlupaté teplé bačkory, které se uplatní nejen v chladných dnech.
Velký sortiment dárků je věnován dětem a mládeži. V nabídce jsou třeba skládací hliníkové koloběžky nebo spací pytel (spacák), který se může hodit na tábor nebo letní dovolenou pod stan nebo pod širák. Chcete-li nějaké praktické dárky, pak šáhněte třeba pro láhvi na pití – obvykle bývá v nabídce umělohmotná láhev 0,5litru (klasická sportovní lahev na pití) nebo hliníková verze, která je o trochu menší, lehčí, ale s výrazně hezčím designem. Samozřejmostí jsou také batohy nebo sportovní tašky, oboje najde uplatnění v každodenním životě – batohy lze nosit třeba do školy a sportovní tašky se hodí při přenášení většího množství věcí – třeba na tréninky nebo cestu na tábor.
Mezi další praktické dárky patří třeba velké hodiny na zeď (klasické s ručičkami, na baterii), hodinky (vícero druhů – dětské, pro mládež nebo pro dospělé) nebo také jednoduchý budík. Všechny produkty jsou v barvách příslušného klubu a všechno zboží je oficiálně licencované a to poznáte podle hologramů nebo značky s logem.
Nezapomeňte, až budete shánět dárek pro fotbalového nadšence, mrkněte na stránky www.darkyaharacky.cz, kde určitě najdete něco, čím obdarovaného potěšíte. Všechno vystavené zboží je skladem v Praze a tak si můžete nechat poslat zásilku, která je doručena zpravidla následující pracovní den na Vaší adresu, nebo si můžete zvolit osobní vyzvednutí ve skladu obchodu – vyzvednutí je možné skoro okamžitě v pracovní době obchodu, jen počkejte na e-mailovou výzvu, že je zboží připraveno. Příjemné nakupování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup