Stomatologie Praha – vynikající stomatologické pracoviště v centru Prahy

Pokud hledáte spolehlivé stomatologické pracoviště v Praze, či dokonce v centru Prahy, zkuste Prague Dental Clinic. Sídlí pár metrů od Staroměstského náměstí a zaměřuje se především na estetickou stomatologii. Tato stomatologie Praha vám nabízí bezkonkurenční ordinační dobu: od 7 do 21 hodin každý všední den, a dokonce dle dohody i o víkendech. Kromě zaměření na estetiku samozřejmě jako kvalitní zubní klinika nabízí komplexní stomatologickou péči, to znamená záchovnou stomatologie, protetiku, parodontologii, stomatochirurgii, implantologii, ortodoncii a dentální hygienu. To vše včetně dětské stomatologie.

Prague Dental Clinic vám nabízí bezbolestné ošetření

Prague Dental Clinic vám nabízí díky svým profesně zdatným a empatickým stomatologům bezbolestné ošetření v lokální anestezii nebo analgosedaci. Pokud se tedy rozhodnete vyhledat zubaře v Praze, například z důvodu obyčejného odstranění zubního kamene, neváhejte tuto kliniku kontaktovat. Zubní kámen, který se tvoří na povrchu zubů i dásní, není totiž pouze vadou na kráse. Důsledky zubního kamene mohou přispívat ke vzniku paradontózy, a ta může v konečném důsledku vést až ke ztrátě zubů. Proto je kromě pravidelného a pečlivého čištění zubů na místě také pravidelná návštěva dentálního hygienisty.

ordinace_2

Stomatologie Praha – zubní ošetření pro všechny z různých konců republiky

Pokud nejste z Prahy a blízkého okolí, a přesto byste rádi využili vynikajících služeb Prague Dental Clinic, můžete využít možnosti ubytování v těsné blízkosti kliniky v hotelu Barcelo v Celetné ulici. Vzhledem k tomu, že stomatologové Praha využívají k zubním zákrokům nejmodernější přístroje a proto jsou jejich zákroky rychlé a prakticky bezbolestné, můžete tak  svou „zubní“ návštěvu Prahy spojit i s poznáváním našeho hlavního města.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup